31 Ekim 2015 Cumartesi

Kendimi çok güzel anlarda çok güzel insanlarla çok fazla gülerken ve aynı zamanda o andan hiç keyif almazken yakalıyorum. Bu çok can sıkıcı bir şey. Ben böyle değildim. Son birkaç ay beni o kadar yıprattı ki, hayatımın geri kalanıyla ilgili hiçbir şeyi merak etmiyor ve ölene kadar bir yorganın altından çıkmamaya karar vermekte de bir beis görmüyorum. Henüz yorgan sahibi değilim.

-ve fakat yatağım salı günü geliyor.

7 yorum:

 1. Bilgeciğim, senin, sizin adınıza çok üzüldüm diyicem ama diyemiyorum. Şimdi yok oylar çalındı, yok efendim trafoya kedi girdi, falanlar filanlar diye kendinizi kandırıyosunuz, çok gülüyorum devam edin. Suruçta bile AKP kazanırken kendi kazdığınız kuyuya kendinizin düştüğünü hala farkedemiyo musunuz gerçekten. Tamam ben bu saçmalıklarınıza çok gülüyorum filan ama bu kadar salak olmayın rica ederim. Her şey bu kadar ortadayken nasıl inatla katil devlet diyosunuz? Geçen seçimde mutluluktan uyuyamadığını halay çekmemek için kendini zor tuttuğu söylüyodun ya, seni şu an gerçekten çok iyi anlıyorum. Ben de mutluluktan uyuyamıyorum, ama sen yine de çok kahırlanma, geçen seçime inanıp sevinmek çok yersizdi zaten seloya güvenip. Onlarca insan onun yüzünden öldü, hepsine de siz nasıl üzüldünüz bu kadar, zaten ölmelerinin nedeni sizdiniz, rica ediyorum biraz aklınızı kullanmayı öğrenin artık Tamam mı canım? Size çok gülüyorum ya ama ağzımla değil, müsait bi yerimde.. Hadi "iyi" geceler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen kötü bir insansın bu bir.
   Halay çekesim gelmedi halay çektim bu iki.
   Şu yazdığım yazının altına, kimliğini gizleyerek yazdığın leş yoruma bak bu da üç.

   Daha önce de bu tarz mükemmel zekice siyasi analizler yapılmıştı ve büyük ihtimalle o da sendin, yukarıda mail adresim var oradan iletiş benimle gibi bir şey demiş olmalıyım cevaben. Ya salaksın, ya eziksin, ya da ikisi birdensin. Ama en çok da yazıksın.

   İnadına KATİL DEVLET bu arada.

   Sil
  2. Asıl kötü sizsiniz. Türlü oyunlarla insanları kandırmaya çalışan ve kendinizi şüphesiz kandıran da sizsiniz. Ki oy sonucu bunu yüzünüze vurdu. Ülkeyi bölmeye çalışan sizlere iyi bi cevap oldu. Keşke biraz iyilikten, bu ülkenin şehitlerinden yana olsanız ama içinizi öyle bi kötülük sarmış ki, bunu düşünmeniz olanaksız. Emin ol sana burdan başka yazıcak fırsatım olsaydı korkmadan yazabilirdim. Kime yazık olmuş bunu ben tartışmıyorum bile selahattin demirtaşın o halini gördükten sonra. Çok acınası bi haliniz var. Bence ayrılıklardan artık vazgeçin. Ya da defolup gidin.

   Sil
 2. Kötü, korkak, şerefsiz, düzenbaz, beyinsiz, mal, zavallı koca bir hiçsiniz ADSIZ ve sizin gibi ayakta düzülmekten zevk alan o meşhur %50. Dün anca Allaha emanet olun deyip durdu ya o buçukluk, Allahınız bile ne yapacağını şaştı bence, alın ulan alın uzununuzu da ne haliniz varsa görün dedi. Şimdi heyecanla beklemekteyiz ülkemize gelecek o "istikrarı" biz düşünen, vicdan sahibi, iyi niyetli insanlar. Senin seviyene düşmeyeyim dedim ama gerek yok kendimi kasmaya nitekim ötesini anlamaya kapasiten yok. O bizim yüzümüze vurduğunu düşündüğün oy sonucu var ya, senin ve senin gibilerin ve ne yazık ki bizlerin de hayatını zindan edecek. Sanıyorsun ki bundan sonra huzur ve refah içinde yaşayacaksın, seni şimdiye kadar ezenlerden de böyle yukarıdaki gibi intikam alacaksın. Göreceğiz ADSIZ, eninde sonunda kim bu ülkeden defolup gidecek hep beraber göreceğiz, biz sabretmeyi ve vazgeçmeden dürüstlükle savaşmayı biliriz. SEVGİLİ BİLGE, "pante rei", "her şey akar", yani hak ettiğin ve düşlediğin mutluluğu/keyfi/hayatı bir yerde bir zaman mutlaka bulursun, sakın vazgeçme, hep mücadele ve umut et! DEVRİM...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zavallılar.. :) Ben de anladığınız gibi konuşuyim o zaman, bokunuzda debelenin!

   Sil
 3. Sevgili Bilge, kokuşmuş bokçuklar çok bu güzel ülkede, dünyada, evrende ama emin ol biz daha çokuz. Hiçbir şey yapmadan otursak bile yüreklerimizdeki iyilik ve güç yeter sonunda dünyayı değiştirmeye. Ha benim yaşım yeter mi görmeye bilmem, senin belki, yolun başındasın daha ama dediğim gibi vazgeçmek yok, boklara basmaya, mücadeleye devam. Sevgiyle...

  YanıtlaSil
 4. iki kafam dağılsın diye girdiğim güzelim bloga da mı sıçradınız beyin fakirleri.

  hala diyor şehidimiz bilmem ne. lan mal, bir insanın ölümüne üzülebilmen için yalnızca senin gibi olması gerekmiyor, senin gibi düşünmesi gerekmiyor. insan olan, herkes için üzülebilmeli. ben bunu yapabiliyorum şahsen ve o yüzden içim çok rahat.

  ayrıca hee hee kendimizi bombaladık sokaklarda. o kadar da manyağız çünkü. sen buna inanmaya devam et. hiç aklına gelmesin başka şeyler. ellerine kan bulaşan biz değiliz arkadaşım, kanayan biziz.

  utanmasan kıskananlar çatlasın yazacakmışsın be, komik gerçekten.
  siz kazanınca bu kadar hırsa büründünüz, bi seçim kaybetseniz hepimizi sikeceksiniz heralde. allah size akıl fikir versin, ama en çok vicdan versin inşallah.

  YanıtlaSil