8 Ağustos 2012 Çarşamba

Benim One Love'da cüzdanımı kaybettiğim gece Sena da güneş gözlüğünü kaybetmişti ve evrende ikimize özel bir karadeliğin olduğunu düşünmeye başlamıştık. Ben cüzdanımı bulmuştum fakat Sena gözlüğünü bulamamıştı. Günlerce üzüntüsünden öleyazmıştı çünkü gözlüğünü çok seviyordu. Sonra aynısından arayıp bulamamıştı ve eskisine çok benzeyeninden bir tane almıştı ama hala eski gözlüğünü unutamıyordu. Buraya kadar her şey normal. Şimdi hikayenin "dünyanın en saçma şeyi" olan kısmına geçiyoruz.

Sena gözlüğünü kaybettiği gün sırt çantası takar. O gece sürekli gözlük belki çantadadır diye çantayı 50 kere boşaltır. Aynı eylemi sabah da tekrarlar ama gözlük çoktan gitmiştir. Aradan haftalar geçer. Sena o çantayı boşaltıp bavuluna koyar ve bir süre kullanmaz. Bugün çantayı bavuldan çıkarırken eline sert bir şey değer. Allahallah bu da nesi sorunsalına giren Sena eline değen şeyin bir gözlük şeklinde olduğunu farkızlar. LAN?! diyerek aklını oynatacak gibi olur. Çantanın içinde görünmeyen gözlük astarın içinde bir yerlerdedir. Fakat Sena astarın içine ulaşamaz çünkü çantada herhangi bir delik veya sökük yoktur. Astarı tırsa tırsa yırtan Sena sonunda kaybolan gözlüğüne ulaşır. Kafayı yercesine sevinir. Olanlara bir anlam veremez. Neler oluyordur lan?

ARKADAŞLAR BU HİKAYEYİ 10 KİŞİYE ATARSANIZ 10 GÜN İÇİNDE BAŞINIZA ÇOK GÜZEL BİR ŞEY GELECEK İNANMAYIP KİMSEYE ATMAZSANIZ KAHIR BELALAR PEŞİNİZİ BIRAKMAYACAKTIR.

3 yorum:

  1. yeni gelen gözlüğü kıskanmıştır. kumayı kim sever!!1

    YanıtlaSil
  2. bende bu hikayenin aynısının çakmaklı versiyonu var ve şimdi burda okuyunca çok fena ürktüm! noğğluyoğğ lağğn!

    YanıtlaSil